A hétvégén eljöttek hozzánk anyósjelölték. A fele időt Cicáéknál töltötték, a másikat nálunk. Voltunk kertészetben is, újabb fűszernövényekkel és cserepekkel gazdagodtunk, elkezdtük a sövény projektet. Saját ültetésben. Nagyon feldobott minket, hogy a jelenlegi virágaink, mind a szobaiak, mind a balkon fűszernövényei jól tartják magukat, sőt már beindult a frissen ültetettek növekedése is, amiket biza mag koruktól kezdtem felügyelni. De még kell földet venni, mert elszámoltuk magunkat. A cserepek eléggé feneketlenek, úgy tűnik. Ami soknak tűnt, arról biza kiderült, hogy kevés és még egy nagy adag snidlinget szeretnénk. Anyósjelöltéknek nagyon tetszett az Oázis.
Az ő látogatásuk egyik célja volt, hogy elvigyék tőlünk a C765öt, ugyanis mi most nagyobbra gyűjtünk. Persze, nem adtuk ingyen. Ráadásul meglepetés ajándékot is kaptunk, úgyhogy mégse kell júniusig várni, lesz mivel fotóznom Bejrutban is.
Igaz, meglehetősen lelombozott minket, hogy szombaton hiába szaladgáltunk, hogy megvegyük a készüléket, mindenhol csak rendelésre vállalták, nem volt raktáron legújabb szerelmünk. Hát megrendeltük. Szerintem holnapra kapjuk meg.