Szép-szép, csak kár, hogy 1024*768 alatt a jobb oldali boxok úgy 10 pixelnyit kilógnak 🙁
SZép. tavaszi. Étvágygerjesztő.
és a gombok felül miért nem élnek? (Olvasmányok… stb)
tunderem: milyen böngészőt használsz? CSS2 támogatás szükséges a böngésző részéről, hogy a felső menül megjelenjenek, de igazából egy lynx alatt is elérhetőek, csak a lenyiló mozgás nem tud érvényesülni. (IE 5.5+ és Firefox 0.8+ on működik)
pedig ie 6.0-t használok.. de nem gördül semmi..
Hmm, IE alatt csak egy kiegészítéssel megy, de annak letöltése be van ágyazva, így működnie kellene, ill. működik is: otthon és meló helyen is IE 6 alatt. Ami gond lehet: a kiegészítés valamiért nem fut nálad, erre viszont nem tudok mit mondani, nem ismerem a beállításaidat. 🙁 Minden szkript futtatása egedélyezve van?
Ha hoverelem a régebben részt akkor az 1024-en símán lelóg a képernyőről, ne értsd félre, nem oldalra, alul lóg ki 🙂
Mondjuk ha van scroll a mouseon, akkor semmi gond, csak fura.
Na ja, 3 év az hosszú idő 🙂 Azt hittem arra úgyse kíváncsi senkise.
8 Comments
Szép-szép, csak kár, hogy 1024*768 alatt a jobb oldali boxok úgy 10 pixelnyit kilógnak 🙁
SZép. tavaszi. Étvágygerjesztő.
és a gombok felül miért nem élnek? (Olvasmányok… stb)
tunderem: milyen böngészőt használsz? CSS2 támogatás szükséges a böngésző részéről, hogy a felső menül megjelenjenek, de igazából egy lynx alatt is elérhetőek, csak a lenyiló mozgás nem tud érvényesülni. (IE 5.5+ és Firefox 0.8+ on működik)
pedig ie 6.0-t használok.. de nem gördül semmi..
Hmm, IE alatt csak egy kiegészítéssel megy, de annak letöltése be van ágyazva, így működnie kellene, ill. működik is: otthon és meló helyen is IE 6 alatt. Ami gond lehet: a kiegészítés valamiért nem fut nálad, erre viszont nem tudok mit mondani, nem ismerem a beállításaidat. 🙁 Minden szkript futtatása egedélyezve van?
Ha hoverelem a régebben részt akkor az 1024-en símán lelóg a képernyőről, ne értsd félre, nem oldalra, alul lóg ki 🙂
Mondjuk ha van scroll a mouseon, akkor semmi gond, csak fura.
Na ja, 3 év az hosszú idő 🙂 Azt hittem arra úgyse kíváncsi senkise.