Meglepetés!

Nah, mégiscsak összejött, 22:45-kor feltöltődött az új ruha.
Lehet gyönyörködni.

Hasonlók

8 Comments

  1. Szép-szép, csak kár, hogy 1024*768 alatt a jobb oldali boxok úgy 10 pixelnyit kilógnak 🙁

  2. tunderem: milyen böngészőt használsz? CSS2 támogatás szükséges a böngésző részéről, hogy a felső menül megjelenjenek, de igazából egy lynx alatt is elérhetőek, csak a lenyiló mozgás nem tud érvényesülni. (IE 5.5+ és Firefox 0.8+ on működik)

  3. Hmm, IE alatt csak egy kiegészítéssel megy, de annak letöltése be van ágyazva, így működnie kellene, ill. működik is: otthon és meló helyen is IE 6 alatt. Ami gond lehet: a kiegészítés valamiért nem fut nálad, erre viszont nem tudok mit mondani, nem ismerem a beállításaidat. 🙁 Minden szkript futtatása egedélyezve van?

  4. Ha hoverelem a régebben részt akkor az 1024-en símán lelóg a képernyőről, ne értsd félre, nem oldalra, alul lóg ki 🙂

    Mondjuk ha van scroll a mouseon, akkor semmi gond, csak fura.