Nah pedig már reggel írtam egy postot, csak nem jelent meg, mivel eddig a freeweb dolgozott valami bővítésen. Mindjárt összeszedem a gondolatokat, hogy miről is volt szó és újból begépelem. Türelmüket köszönjük.
Nah pedig már reggel írtam egy postot, csak nem jelent meg, mivel eddig a freeweb dolgozott valami bővítésen. Mindjárt összeszedem a gondolatokat, hogy miről is volt szó és újból begépelem. Türelmüket köszönjük.