Bútorozzunk

Ma délelőtt úgy volt, hogy elnézek a KIKAba, mert az IKEAban már voltm, itt az ideje, hogy a konkurrenciánál is körbenézzek étkezőasztal és gardróbszekrény ügyben. De nem jutottam el odáig, mert torna után hazamentem, még hegesztettem ezt a designt (végre a felső képnek köze van a blogringes félbanneremhez), és még a metrón is fenn maradtam. Úgyhogy már megint antikváriumokat jártam a bútorüzletek helyett. Nem mintha a másik ne lenne égetőbb.

Hasonlók

2 Comments

  1. Ez jobb, mint az előző 🙂 Bár nekem azok a lányosak tetszettek leginkább, nincs skinelhető jóság itten? :))))