Végül úgy döntöttem, hogy kiveszem a mai napot bevásárlásra. Babszemnek is utolsó napja volt idén a bölcsiben, korábban kellett érte menni, mert ma 4kor kezdték a rovarírtást. Délelőtt az Interspárban, ahol egyébként volt mézeskalács sütemény fűszer, amit mindenki keres, de biztos Kőbányán nem fogy annyira, végre megvilágosodtam. Kitaláltam mit lehetne venni Babszemnek de az utolsó darab volt belőle kitéve, az is rózsaszín volt, meg szét volt szedve a doboza. A bölcsiben ugyanis kedvence az ugráló paci, ami igazából ló alakú fitt ball.
Ugyanezt láttam hát az Interspárban. Aztán még megnéztem a másikban az Árkádban is, de ott már elfogyott, a játékboltban pedig nem is hallottak róla. Úgyhogy még holnap vagy vasárnap kell kísérletet tenni a beszerzésére és akkor nagyjából meg is vagyok mindennel.
2 Comments
roddy csacsi 🙂
http://www.tulli.hu/product_info.php?products_id=3044
Azt hittem valami kuriózum, de kaptam ezt is:
http://href.hu/x/7p7x