Csütörtök esti vacsora után péntek reggel felmerült a gyanú, hogy anyósjelölt megkísérelt megmérgezni minket. Babszem ugyanis egész mást evett (tükörtojást krumplival) mint mi (párolt zöldséges csirkemell salátával), s rajta kívül mindannyiunk a gyomorrontás különböző tüneteit produkáltuk reggel. Mivel nekem amúgy extra strapabíró a gyomrom (sose bírtam hányásos-fosós vírust elkapni és kihordani, -5kgval könnyebbnek lenni), én már kora délután éhes voltam. Anyósjelölt estére jött rendbe, a páromnál azonban még láz is befigyelt a rossz gyomor és étvágytalanság mellé.
Azért elindultunk délután Tiszavasváriba, s még az ember is annyira jobban lett, hogy nem nekem kellett vezetni. Mert az autópálya OK de Pestről én még legalbb 10 perccel később jutottam volna ki, mint ő.
Éjjel meg azt álmodtam, hogy főnéni kérésére sikerült 2 traininget ugyanazon időpontra elvállalnom, ráadásul elhanyagoltam és fel se készültem rájuk, pedig az egyiket nagyon VIP embereknek tartottam volna. Nem volt ám nehéz megfejtenem, hogy mindez azért történt, mert mostanában kétszer sikerült rosszul bevállalnom magam. Elírtam, hogy mikor vállalok hétvégi ügyeletet, és természetesen pont azt arra az elírt napra osztottak be, ami utolsó volt a preferenciáim között és még hibás is. Aztán meg tényleg elvállaltam egy VIP előadást Boss néni kérésére amiről ő azt mondta, december 3-án lesz, de aztán az emilekből kiderült, hogy 4-én, délután, ami elképzelhető, hogy a céges Mikulás időpontja… S erre tényleg alaposan fel is kell készülnöm mert nem éghetünk, azért is engem bízott meg a főnökasszony. Persze kész szerencse, hogy mindezt azért másfél hónappal előre tudom, lesz még időm felkészülni meg stresszelni.
Mondjuk elég szokatlan, hogy ennyire előre cidrizek ettől 🙂
1 Comment
ki a fene jön ennyire VIP?
jöhet mailban is 🙂