Gyűrűk Ura

Azt hiszem, az első rész kicsit jobban elvarázsolt mint ez, mert minden új volt és lélegzetállító, most meg ezeket ugye elvárta az ember.De nem panaszkodom, szintén profi munka volt, és bárki bármit is hoz fel, hogy így úgy megváltoztatták Tolkien művét igazán belátható, hogy egy ilyen volumenű mű filmreviteléhez kompromisszumokat kellett kötni, és nem rosszakat kötöttek.
A skizofrén Gollam-Szmeagol beszélgetés egyszerűen szenzációs volt (nekem a film csúcspontaj). Ahol pedig a törpe hölgyekről volt szó, helyből Terry Pratchett és az Őrség! Őrség! ugrott be 😀 Párom szerint az enteknek az volt a hibájuk, hogy jobban emlékeztettek emberekre, mint fákra.
Majd megyünk A.-val és megnézzük angolul is.

Hasonlók