Uncategorized Még egy May 19, 2006 4 Comments Hé, trendi vagyok, hisz egyszerre várok babát egy jóval menőbb bloggerpárral. Gratulálok. Previous Post Next Post Hasonlók March 15, 2010 Mesés memória January 24, 2003 Dícséret April 17, 2003 Média reggel 4 Comments hja. most babát várni a trendi. ;-))) És egyelőre tökre hasonlítanak egymásra:) esmeg o is babat var: http://macskanyelv.freeblog.hu/ Na ja, de R-nek már augusztus első felében meg is jön a baba:) Hozzá képest csak kezdők vagyunk.
4 Comments
hja. most babát várni a trendi. ;-)))
És egyelőre tökre hasonlítanak egymásra:)
esmeg o is babat var: http://macskanyelv.freeblog.hu/
Na ja, de R-nek már augusztus első felében meg is jön a baba:) Hozzá képest csak kezdők vagyunk.