Uncategorized Még egy May 19, 2006 4 Comments Hé, trendi vagyok, hisz egyszerre várok babát egy jóval menőbb bloggerpárral. Gratulálok. Previous Post Next Post Hasonlók February 12, 2003 Banános süti March 17, 2003 Film7vége August 27, 2003 Nem Fikció 4 Comments hja. most babát várni a trendi. ;-))) És egyelőre tökre hasonlítanak egymásra:) esmeg o is babat var: http://macskanyelv.freeblog.hu/ Na ja, de R-nek már augusztus első felében meg is jön a baba:) Hozzá képest csak kezdők vagyunk.
4 Comments
hja. most babát várni a trendi. ;-)))
És egyelőre tökre hasonlítanak egymásra:)
esmeg o is babat var: http://macskanyelv.freeblog.hu/
Na ja, de R-nek már augusztus első felében meg is jön a baba:) Hozzá képest csak kezdők vagyunk.