Ötletek

Nah akkor ma megvolt az első nap a munkában. Persze reggel zuhogott az eső, mire a tornára értem, már eláztam. Késésemre persze volt alibim is, mert beugrottam megérdeklődni, mikorra csinálnak pecsétet, mer ugye ezt a “challenging job”-ot, hogy csináltassak pöcsétet, lehetoleg pirosat még tanulmányi szabi elott megkapttam a Főnénitol. Na ez meglesz szerdára (mer persze annyi pénz, hogy helyből rendeljem a dolgot, nem volt nálam, kártyát meg nem fogadtak el).
SZS rögtön jött, hogy akkor 11kor űljünk össze, beszéljük meg a HPt. V. elmúlt héten rendesen dolgozgatott az ügyön, kitalált klassz logókat, színeket, jámborul követte SZS dolgait. Megdícsértem.
Aztán előadtam, hogy mi lenne ha minden unitbol összehívnánk a fejeket, akik ötleteket adnak és elmesélik mit várnak el egy Hptol. De ebbe időhiányra hivatkozva, meg egyáltalán érthetetlenségből nem ment bele. Nem értette, hogy nem így kell nekiállni a dolgoknak. Meg aszonta, hogy akkor a 0-ról kéne kezdeni. De persze ez se nem igaz, mondom, mer ott van a HP amit csináltunk az ősszel és amit senki le se szar most már, az lehet a kiidnulópont, hogy mi legyen és mi ne, és mit változtassunk stb.
Nem és nem. Fal. Oké, ma jó kedvem volt hagytam a francba az egészet.
Dicsértem V.t
Aki persze úgy elment haza, hogy a megígért fájlokat nem hagyta itt ;))) És holnap szabin van…
de ezen mostan már meg se lepődök.
Majd csinálok amit tudok.

Hasonlók