Hofi nosztalgia

Mivel pénteken úgy tűnt, hogy megalassú a blogspot, hagytam az egészet. Persze ma meg már megint nem lehet editálnia templatemet. Pedig néhány színt szívesen változtatnék rajta.
Aztán pénteken délután mentünk anyósjelöltékhez víkendezni. Hawai. Ahh elfeledtem lemérni magam ma hogy vissajöttünk, vajon megint sikerült e a nem híztunk 2 nap alatt norma. Végülis, a nadrágomba belefértem.
Szombaton az ájulásig kajálva ledőltünk a szobába és megtaláltuk apósjelölt névnapra kapott Hofi kazettáját. Az utolsó felvételt. Hallgattuk. Teljesen gyereknek éreztem magam, utoljára akkor volt ilyen, hogy hétvégi ebéd után míg anyu mosogatott, majd lepihizett mi lemezt hallgattunk. Ültünk a hűvös nagyszobában, és annak ellenére, hogy már kívülről tudtuk az Óz a nagyvarázslót (Mindig a sárga úton …) A Fájósfogú oroszlánt (Csodabruckner Csodaszigfrid csoda nekem..) a Micimackót (Még a nagybátyánktól örököltük) vagy Halász Juditot.

Hasonlók