SZS és a hatalom

Kezd elegem lenni abból, hogy SZS minden szarságos levelét cczi a boss néninek. Aki aztán engem cseszeget le, illetve most már szinte teljesen leszokott arról, hogy személyesen beszéljen velem, csak cczve kapom meg a leveleit. Többnyire harmadik személyben beszél rólam.
Jah és megint felütötte fejét a Nagy hómpédzs szindróma. voila a levél:

Gyerekek, Tegnap ugyan azt irtam, hogy semmi hibat nem látok, ez azert nem teljesen igy van.
A legfontosabbnak a Netscape verziót érzem, mert tényleg sokan hianyolják. Kérem a Lobót, hogy mondja meg világosan, meg tudje-e csinalni, vagy nem. Ha nem, akkor kivülről fogok segitséget kérni

A másik megjegyzés, hogy bár a Netscape-es verziónal ott van, hogy menj az explorer-be, de utána bejön a cimlap ami viszont béna, és igy nagyon zavaró és rendetlen az egész.

Tehat megismételve a köszönetemet SZSnak,>hogy a dolgot nem hagyja annyiban, nagyon kérem elsősorban a Lobót, hisz ő a felelős, hogy gondozza ezt a K web-paget és javitsa a hibákat, mert az nem lehet egy elfogadható felfogás, hogy a hasznalo a hülye, ha nem tudja mit tegyen

Hozzáfűzni való:
1. Megbeszéltük SZSvel, hogy július kezdetén nem foglalkozunk a webbel, legyen teszt, jöjjenek a hibák stb. De ezen a héten igen.
Ja meg azt is, hogy MA délután összeülünk, hogy rendezzük a hibákat. A levél persze reggeli én meg délutánra jöttem, mert éjszakázom.
2. A netscape az a 4.7-es, ami alatt nem megy a dolog. Mer a DOMot nem hajlandó elkezelni, pláne a CSSt. IE5.x felett valamint Netscape 6.2 alatt már minden szép és jó

Azért vissza írtam a boss néninek, hogy mi volt meg hogy, lássa már az én oldalamat is.
De elment és még nem jött vissza.
Ahh az SZS meg aszonta, hogy a boss azon gondolkozik, hogy valami külsős céget bíz meg azzal, hogy csinálja meg azt a K web paget. Annyira sírunk, hogy nincs pénzünk, hogy pár százezret simán odaadhatunk valakinek és akkor megint mi a fenéért dolgoztam annyit?
De az, hogy a szép új, csilivili dolog, az adatbázis teli van hibákkal, kiírja rendzeresen, hogy Error on page, fél órákat kell V. után dolgoznom egy egyszerű oldalfeltételnél és bejelentheti, hogy valamit nem ért, valamit nem tud megcsinálni és kész. Ja és a neckép belefagy a keresésbe!

Hasonlók