Tegnap sikerült ugye beszélnünk a kézbesítőnkkel, aki munkanélküli, kicsit alkoholista, de rendes manusz, az ember ránéz a fejére meg az alkatára és mindezt kitalálja róla, DE mindig tiszta ruhákban jár és a környéken lakó időseknek leszalad délelőttönként a boltba, akinek kell, annak megsétáltatja a kutyáját stb. Egyszer valaki Michaelnak szólította, azóta magunk közt mi is úgy hívjuk, talán a film miatt, mert nem egy szokványos angyal, de marha rendes. Amikor elkezdte nekünk hordani a Metrót, mondta, hogy csak egy üveg vörösbort kér. Ha szólunk neki, reggelente becsönget hozzánk és mi kifizetjük a fáradozását. Tegnap is mondtuk, hogy visszajöttünk, jöhetnek az újságok, majd szóljon be és fizetünk. Reggel 7 előtt becsöngetett. Én ugyan már fent voltam, mert készülődtem, hisz a nyári kimaradás után újra indul a tornaszezon, de ez a kedves dolga, aki még félálomba kitámolygott, kiszedte a hűtőből a piát és odaadta Michaelnak, majd visszazuhant és mint késobb kiderült kb 9ig húzta a lóbort.