kolleganő éppen most közölte, hogy olyan Karácsonyi hangulata van. Esik az eső, délután 3kor félhomály van és illatos teákat iszogatunk. Ez utóbbit azért, mivel a dolgozók fele a nátha és influenza különböző fázisában leledzik. Én még tartom magam, de ki tudja meddig. Bár rendszerint akkor szoktam elkapni az influenzát, amikor mindenki más már régen kilábalt belőle. Valószínűleg a maradék bacilusok maradnak nekem.