receptyek

Még mindig én vagyok az oka annak, hogy nincsen kész ám a blogmotorom. Ugyanis tegnap este szórakozottan ücsörögve a gépünk elõtt, miután befejzetem a WOG pályámat, nem akartam újba kezdeni, viszont nézegettem az Accesst. És akkor kitaláltam, hogy miért is ne valósítsam meg a régóta dédelgetett ötletemet, a receptadatbázisomat. Mert megszállottan gyûjtögetek recepteket, fixa ideám, hogy egyszer majd a háziasszonyok gyöngye leszek, bár egyelõre ugyan vannak izgalmasabb kajáim (Cica férje múltkor teljesen önzetlenül megdícsért a szüleimnek, közölve, hogy nálunk jókat lehet enni), azért még nem nagy a repertoárom. Legszívesebben sütnék, de ismerem magunkat, nemesszü De van alapszakácskönyvem (F. Nagy Angéla), meg rendszeresen veszek magazinokat, egy évig én is gyûjtögettem és lefûztem Laci bácsi mesterkonyháját (azért a mostani kiadásba, ami már A4es méretû, már nem ugrasztanak bele), sõt anno amíg volt, kiloptam Frank Julit a munkahelyi Magyar Hírlapból, majd miután átköltözött, a Népszabadságból. Tegnap este viszont a párom is kihívásnak tekintette, hogy adatbázist csináljunk, ezért aztán elmélyedtünk az Access és a relációk vizsgálatába. Persze most se blogmotor, se receptadatbázis nincs 🙂 Ezért még mindig csak a régi jó dezign van. S HTMLezgetek.

Hasonlók