Csokis keksz

Sikerült tegnap este a csokis keksz. Kedvesem is evett belőle és közölte, tényleg jobb lett mint a tavalyi. Az egyetlen gond, hogy óriási darabok sikerültek. Ez az a fajta dolog, amit betesz az ember, keveset egy tálcára és tíz perc alatt 3-4xeresére nő. Lefolyik a tácáról.
De a helyi bulira jó lesz, nem félek hogy marad belőle.

Hasonlók

1 Comment