Tegnap tettem még egy kísérletet, hátha a felújított svédeknél új ráuk is vannak, főleg ami a szalmadíszeket és piros gömböket illeti. Tavalyi készlet feltupírozása címén. De még nem teljesen van készen az Őrs vezér téri áruház, ráadásul a karácsonyi vásárjukat már lerabolták. Szóval a dolog nem volt éppen szerencsés.
Feladtam hát.