Nah holnap délelőtt még utolsó kísérleteket fogok tenni a Karácsonyi bevásárlások befejezésére. Mondtam a kedvesnek, hogy én megveszem az ajándékot a szüleinek, csak beszéljék meg Cicával, mi legyen az, és elintézem holnap délelőtt.
Ez most nem éppen közérdekű hirdetmény is volt, illetékes elvtársnő telefonáljon, ha mi elfelednénk 😀
Most indulok, könyvtárazok, biztos kevesebben lesznek mint az üzletekben. Be kell szereznem a karácsonyi olvasmányokat a páromnak addig is míg nem leszünk együtt, hogy ne unatkozzon.
Jah és fel kell hívni a fodrászomat is hogy holnap még fogadjon egy vágás szárításra.
Pénteken pedig még egy éjszakai műszak vár reám. Jah és a sütiket mindenki túlélte, persze plusz dekákról kilókról nincs még adat.