Természetesen a fodrászhoz nem jutottam el, ugyanis mire tegnap felhívtam őket, közölték, hogy Anettnak már nincs erre a hétre (péntek délutánra) időpontja.
Nem mintha már másfél hónapja nem szólt volna a csaj, amikor összefutottunk a metrón, hogy 23tól nem fog dolgozni, majd csak az új évben. Én mondtam is, hogy jó persze mjad Karácsony előtt jelentkezem. És tényleg az eszemben volt még hétfőn, hogy heti programba felvegyem a hajvágást is. De nem jött össze. Későn kapcsoltam