Válás

A. volt férje egy hétig síelni volt a jelenlegi barátnőjével, majd hazatérve, egy nappal a vagyonmegosztó válóperes tárgyalás előtt közölte, hogy a korábban megbeszélt gyerektartás összegét feltételekhez köti. A hivatalos verzió legyen a bejelentett fizetésének a 20 százaléka, azaz 15 ezer forint, s a különbözetet minden hónapban annak függvényében fizeti, hogy mennyire van megelégedve A. viselkedésével.
Természetesen közben a pasi szegény nyomorgó informatikus, aki albérletet, netet, autót és barátnőzést, síelést, nyaralást fizet papíron 70 ezer forintból és akkor látogatja a fiát amikor neki megfelel, s hisztizik, hogy ha valamiért ez akadályba ütközik (pl. ha A. elutazik anyósáékhoz, azaz a férj szüleihez).
Most tehát A. elég kaki helyzetben van, szerencse, hogy kapott valamennyi munkát a cégtől ahol utoljára dolgozott.
Sajnos egyre inkább az a véleményem, hogy annak a fasznak lépéseit már nem igazán lehet csak az új csaj befolyására fogni, mert ha valaki képes arra, hogy a gyerekével tol ki saját sértődöttsége miatt, az már saját akarat kérdése is.

Hasonlók