Ma reggel vettem észre KVfőzés közben, hogy az Omniának akciója van.
Ez bizony, a Kedves szerint nem más mint lépesméz nőknek akik aztán körbedöngenek bármit amire ki van írva Akció és megveszik akár szükségük van rá akár nincs, de főleg ha nincs és akkor mindgyárt két darabot vesznek főleg kozmetikumból amit aztán a szavatossági idő után kiszórhatnak, de addig is van egy csomó flakon a fürdőszobában.
Én, mint már az többször is bebizonyosodott, akciókkal levehető vagyok a lábamról. Cégesen Nescaféval és Omniával tömnek. Évek óta beküldöm az előbbit, hogy nyerjek lakást de még egy vízforralót se soha … Aztán ugye hatalmas áldozatot hoztam és barackos Voilát iszogattam amit persze elfelejtettem beküldeni, pedig Mini Morrist lehetett volna keríteni. Hamarosan kiderül (napok kérdése), Walton pezsgőfogyasztásom gyümölcsét a Jaguáromat vajon ki vezeti haza.
Most meg a reggel elfogyott és az újonnan megbontott Omnia zacsijában is azt írták, nyertem. Beválthatom KVra. Ez oké. Azért az X darab pontot nem fogom beküldeni Zsolnay étkészletért. Az nem vonz.
Az én álométkészletem az a vajszínű alapon kék mintás készlet (főleg levelek és indákÖ, amilyet a Boszorkánykonyhában lehet kapni.