Komód

Anyósjelölt telefonált (mivel munkahelyen, ezért éppen nem sikerült semmit félbeszakítania, elvégre nem is viszem túlzásba a dolgozást már így délután), viszont a fia megint nem volt itt. Holnap jön a komódunk, amiben ezentúl az ágyneműnket fogjuk tartani, és amit Karácsonyra csinált nekünk apósjelölt, de még csak most sikerült fuvart szerezni, hogy felhozzák vidékről. Most már van annyi bútorunk, hogy bárhová költözhetnénk, egészen be tudnánk rendezni.

Hasonlók