Sütő

Jelenlegi sütőmnek nagyon limitált a kapacitása, csak forrót tud. Ezért van az, hogy nem is használom sütikészítésre nagyon, pedig vannak dolgok amiket szívesen kipróbálnék, inkább ha mégis édesebb felé hajlik a kedv maradok a bevált dolgoknál (muffinok, csokiskeksz, brownie, almás-fahéjas süti). Viszont mostanában az egész család kenyérsütési lázban ég. Anyuék tőlünk kapták a gépet karácsonyra, anyósjelölték meg akarták venni maguknak, de aztán elhúzódott, úgyhogy ők csak a kenyérsütés könyvet kapták akkor, de azóta meglett a herkentyű is, tehát sütögetnek. Mindkét helyen ettünk már. Aztán meg itt volt a Meztelen szakácskönyv a múlt hét végén, amiben Jamie úgy bemutatta a kenyérsütést, hogy igazából tényleg gyerekjátéknak tűnik és azok az olaszos kenyerek nagyon ínycsiklandozók. Szóval, lehet, hogy kipróbálunk valamit, mert a kenyérsütéshez a sok sok kelesztés mellett FORRÓ sütő kell. Az meg nekünk van.

Hasonlók