Túlvállalás esete forog fenn. A. átpasszolt nyolc oldal fordítást, gondoltam, bakfitty. Hahha csakhogy magyarról. Iszonyú szöveg, mondjuk szerdára.
Holnap délelőtt jönnek szájtátani, megnézni minket, megint elő kell adni, amit novemberben, de most magyarul. Banyek, lassan a szakszavakat kizárólag angolul fogom tudni.
Jah és közben az összes gépet win2000re állították be alólam.
Úgyhogy délután itt ültem pánikrohamba, és persze nem csináltam semmit. Közben szerencsére A-val lebeszéltem, hogy csütörtökre kitolható a határidő.
Lehet, hogy lefekszem időben, reggel a korai tornára fogok bemenni és akkor még itt bőven lesz időm az előadásomat átformálni.
Nah, akkor most, hogy lezavartam a nagyon fenyegető rémeket, visszakaptam az összes PCt, elterveztem a holnapot (majd otthon dilizek a Mit is vegyek fel? problémán egy sort) mély lélegzetet veszek és nyugodtabban dolgozgatom egy kicsit. Csak a haladás kedvéért.