Mindenkinek az van. Nekem is. Semmi kedvem dolgozni, otthon a hosszú 7vége alatt úgyis vár még rengeteg fordítanivaló.
Meg jönnek anyuék, hogy lomtalanítsunk a mamánál, illetve legyen festés, hogy eladható állapotba kerüljön a lakás. Hugomék szorgalmazzák a dolgot, reménykednek, hogy valami csurran cseppen belőle nekik az építkezéshez. Végülis nekünk is jó lenne, mert akkor kicsit derűsebb kilátásokkal állnék neki a lakásvásárlás projektnek. De ez majd csak május közepétől lesz aktuális, ha leadom a fordítást végre. Akkor meg kell tervezni a szabadságot, lelevelezni Jayne-nel, hogy akkor most megyek vagy nem megyek illetve mindenképp szeretnék menni, kérdés, hogy mennyi időre.
Közben még jön születésnap, névnap. Tegnap hugom felhívott, hogy mégis mit szeretnék, mert a család nála érdeklődik. Adtam néhány tippet. Válasszanak, hadd legyen meglepetés.