Design

Elérkezett hát ez a különleges hónap, a május. Egyrészt itt a tavasz, de igazán, jön a kedvenc gyümölcsöm, az eper, szülinapom lesz nekem, és a blognak is. Úgy gondoltam, hogy egy kiadós átváltoztatás ráfér. Makeover, mint ajándék.
Már napok óta törtem rajta a fejemet, s szerdán a nagy nemdolgozás alatt elkészültek a halvány tervek. Így már tegnap este nekiláttam, és ma reggel úgy terveztem, befejezem. Hát ez lett belőle, fél kettő. És még most se tökéletes. Az én részem, azonban nagyjából itten véget ért. Megyek ebédelek és a délután már tényleg fordítok 😀

Hasonlók