Az őszi haragszomrád, csalódás meg a mostani dolgaim miatt, amik eddig ugyan nem szoktak zavarni az ilyen esetekben, még nincs meg a hétfőn megjelent Nászjelentés. Úgy döntöttem, hogy megvárom míg megjelenik a boltban, ahol van 20% kedvezményem, és majd akkor olvasom el.