Ma reggel Mentorom bejelentette, hogy keveset fogjuk látni a nap folyamán, merthogy jönnek SZS helyére a jelentkezők, akikkel az interjúk fognak zajolni. Mondtam neki, hogy tegyen fel néhány jó kis beugratós kérdést, amiből le lehet majd szűrni, hogy a jelentkező például ért e a számítógépekhez, tud-e angolul de igazán és tujda-e mi fán terem a Google.