Pörgés

Nos tegnap ez az eset forgott fenn. Annyit dolgoztam, hogy még netezni se volt időm. Hahh. Aztán siettem haza. Úgy gondoltam, beugrom a Giacomellibe, veszek tornazsákot magamnak, de be volt zárva valami műszaki okok miatt. Mivel a Westendben meg undorítóan sokan voltak, nem is maradtam ott tovább nézelődni, inkább hazamentem takarítani. Egyébként is meg vagyok kicsit fázva, úgy látszik, ezzel kezdődik az ősz.

Hasonlók