Januárban indul a Való Világ3, a konkurens TV2-n viszont jövőre nem lesz naponta jelentkező reality show. Helyette viszont lesznek eddig még nem látott szórakoztató műsorok.
Józan érzésű ember már előre fél ettől. Ezektől a soha nem látott szórakoztató műsoroktól mentsen meg minket a mindenki. Továbbra is a NO TV párt tagja maradok. (Mivel felolvastam a hírt, ezen felbuzdulva most BeeJudy és Ejtőernyős éppen A Nagy Ő -ről beszélnek – de persz ők csak bele szoktak nénzni de már tudom ki a Mónika, Melinda meg a többi csaj)