Egész héten nem írhattam, pedig lett volna miről. Hogy hétfőn megint sikerült Köcsöggel egy hivatalos programon részt venni, ahol megint alakított, hogy évfordulónk volt, hogy új projektbe kezdtünk bele itt a cégnél, hogy zombisat álmodtam ami a 28 nappal későbbre emlékeztetett, de a kedves volt az akcióhős benne, stb. Meg a fejemben is van még egy csomó téma. A reggeli metrócikkre való reagálástól az irigységen keresztül a miben változtak a bloggerek-ig. Mivel azonban még mindig tart a freeweb két naposra ígért ingyenesek nem frissíthetnek dolga, dolgoztam egy csomót. S ez már a vég.
Ja meg végül megvettem a Földvájókat.