Ma szakmai napot tartanak a gyárban, gondoltam, krittyentem magamat, veszek szoknyát, sminkelek meg ilyenek. Aztán reggel hajmosás után minden mástól elment a kedvem, mert annyira meleg van mindenütt kint, a metróban az irodában, én meg utálom, ha harisnyában izzad a lábam. Úgyhogy annyi maradt csak a szépülésből, hogy felvettem megint a kontaktlencsémet, mert így legalább kipróbálhatom az új szemüvegkeretemet, amit direkt monitornézésre csináltattam a céggel, s még nem volt időm kipróbálni ebből a szempontból. Mit ne mondjak, fura. A szemüvegkeret. De legalább jól áll és nyugtat. Mert azt tényleg észrevettem, hogy kontaktlencsével nézni a monitort az nagyon kifárasztja kiszárítja a szememet én meg hajlamos vagyok megfeledkezni a pislogásról.