Néha

Én is szeretnék ilyet csinálni, akár irl-ben. Mondjuk a cégre. Főleg ami Köcsögöt illeti.:
Már most tréningezem magam, mert levelet kell írnom Köcsögnek akiről kiderült, hogy a fejem felett próbált elintézni valamit, ami az én feladatom lenne. Komoly kioktató levelet kell írnom neki. Bár amennyire oda bír figyelni az ilyenre, meg amennyi esze van, tuti észre se veszi, hogy én most szeretném kioktatni. Szóban azért nem jó az egész ügy lerendezése, mert írásban nyoma marad, hogy rászóltam. Különben képes lenne valahogy másképp előadni ezt a Főnéninek, mert erre már volt nem egy példa.

Hasonlók