Tea

Megfeledkeztem az epres csipkebogyó teámról, hogy kint van a konyhában és ázik a zacsi. Így nincs jó illata már és langyi. Mikrózni nem akarom, de mivel kell a folyadék felhajtom. Majd odafigyelek. Vagy szólok a főnéninek, hogy kötetlen beszélgetéseit fogja rövidebbre.

Hasonlók