VIP

Úgy látszik, hogy főnéni megint haragszik Redheadre. Lehet, hogy a betegsége miatt meghosszabbodott szabadság az oka, vagy az, hogy Köcsög is ugyanakkor ment el síelni, pedig ősz óta tudta, hogy az ír-amcsi csaj a télen hazautazik… nem tudom. Mindenesetre kaptunk egy levelet, hogy jövő pénteken valami amerikai VIP vendég lesz és a délelőttöt együtt kell töltenünk, mert megmutogatjuk majd neki, hogy mi milyen faszán rittyentettük össze a mi kis birodalmunkat x év alatt, a semmiből. Redhead azonban, mint a részleg elvileg 3. legfontosabb embere nem volt a címzettek között. Korábban, még SZS idején ez elő se fordulhatott volna. Ennek lehet az oka, hogy Boss néni csupa helyi emberkével és azok tudásával akar villogni, illetve a másik, hogy Redheadre megint haragszik. S ha ez így megy még egy darabig, nem fogom csodálni, ha fogja magát és elmegy, legalább szülni és akkor ismét lehet keríteni valakit a pozícióra.

Hasonlók