Majusi blog

Mindig nagyszerű úgy visszajönni egy egy vidéki 7végéről, legyen az otthon vagy anyósjelöltnél, hogy 1 azaz 1 kilót se híztam. Pedig aztán lehetett volna.
Nah elküldtem az egyik házidolgozatomat, amit tegnap este összecsaptam. Éljen.
Tegnap megint egy kicsit megmondtam a munkatársamnak, hogy nem tudom mikor lesz érdemi módom az új webdesignnal foglalkozni az elkövetkezo két hétben. Persze kaptam is levelet, hogy legyek szíves megmondani:)
Nehéz megérteni, hogy csak az elkövetkező két hétre gondoltam, nem többre! Mindenesetre felpaprikázhattam a csajt. Valahogy jelenleg a sulim fontosabb. Majd az utolsó hetekben július elott dolgozom rajta. Elég kell hogy legyen.
Különben is a legutóbbi sikertelen csináljunk új weblapot dologból is azért nem lett semmi, mer állandóan koncepció váltások voltak, aztán a végére meg már senkit nem érdekelt és nem kaptam egyetlen normális választ se arra, hogy akkó most mi jó mi nem, mehet-e az egész live a webre…
Na de ebbe nem akarok belemenni mer felhúzom magam. De hát a felmondás sajnos nem opció.
Mély lélegzet és hajrá tovább.

Hasonlók