Úgy készültünk, hogy a hosszú hétvégét munkával meg mozizással fogjuk tölteni, esetleg sétálunk egyet, ha olyan idő lesz. Aztán péntek este, míg én lakást mérni voltam anyu telefonált, hogy nem mennénk-e haza, mert unatkozna három napig egyetlen gyerek nélkül és még kényeztetne is minket. Így aztán szombat hajnalban vonatra ültünk és elutaztunk nagy semmit tenni. A kedves szerint, ha javítani akarom a statisztikámat (mega lecsúszás történt mint látható), akkor számoljak be a hétvége kevésbé pulbikus történéseiről is, mikor hol meg hányszor. De nem teszem. Ma jókedvem van és a statisztika se zavar.