Csak könnyedén

Nos ha már itt a tavasz, én is beváltottam az ígéretemet. Farmerszoknya, tavaszi cipő. Istenien is érzem magam. Ráadásul széldzsekit is vettem, de nem bíztam benne kellőképp (már nem emlékszem, ősszel meddig is hordtam 1 szál pulcsival), ezért aztán biztonsági pulóvert is öltöttem magamra. Mondanom se kell, hogy melegem volt. De sebaj, most a nyitott ablak előtt ücsörgök és ha még sütne is a nap, akkor igazán hepi lehetnék.

Hasonlók