Banner

Az új bétablogringre hegesztettem tegnap egy bannert. Az első női roma blogolóDe hát ott annyira kicsiben látszik. Az a félbanner az marha kicsi. Nem is emlékeztem pontosan a méretére otthon, úgyhogy csak hasraütésszerűen méreteztem. Egyébként íme itt megnézhetitek nagyobban is. Szép színes és semmi köze a blogomhoz 😀 De hát ez a marketing lényege nem? Szerintem tuti pályát tévesztettem.
U.i. Képre kattintva még nagyobban lehet gyönyörködni

Hasonlók