Randik

Tegnap este a születésnapi vacsorán kicsit túllóttünk a célon és már elég lett volna csak 1 desszertet rendelni kettőnknek, de én mohó voltam és magamnak is akartam egyet, így aztán nem is bírtam megenni és tuti párszáz kilót fel is szedtem. Ráadásul az éjjel mind a ketten hülyeségeket álmodtunk, a legjobb azonban az, hogy mindketten Láthatatlan Unokatesómékról. Igaz az én álmomban inkább a Brazil szerepelt, míg a pároméban persze a páros női fele 😀 Biztos azért, mert hazafelé a vendéglőből ők is szóba kerültek, hogy lassan megint meg kéne próbálkozni vele, hogy visszahívjuk őket, miután legutóbb lemondták a vacsorát.
Az étteremben egyébként megfigyelhettük, hogyan randiznak ifjú párok. Néhány esetben nem is csoda, ha az egymással ismerkedő felek nem tartanak ki sogáig egymás mellett. Ott volt a páros, ahol a lány vagy 30 digitális fényképet csinált a pasiról, vagy ha nem, akkor mobilozott, illetve csupán akkor beszélhetett a manusz, amikor a csaj evett. A másik asztalnál is ez volt a helyzet, mármint hogy a lány lyukat beszélt a srác hasába, de csak magáról, sőt ő rendelt, a fiú meg csak hallgatott és fizetett.

Hasonlók

SMS