Jajjj

Nekem most le kell lépnem, mert ez az a délután amit nem lehet ép ésszel kibírni. Először is, süt a nap. Aztán megint megszólalt a nyikorgó madár (múltkor már kalasnyikovot kerestem, mert olyan hangja van, mint egy beolajozatlan hintának és órákig képes “énekelni”). Itt van BabyBee és a barátnője, együtt chatelnek (egyikük ír, a másik beszél). Ejtőernyős pedig hatalmasakat sóhajt, jajong vagy hülyeségeket beszél. Kész eddig ment. Most elhúzom a belemet.

Hasonlók

Haj