Könyv

Hiába követtem már el ezt a hibát tavaly ősszel, ma megint sikerült teljesen véletlenül belesétálnom az Osiris kiadó FSZEKben rendezett könyvvásárába. Mivel csak kevés pénz volt nálam (vagyis azt hittem, mert utóbb kiderült, hogy bújt még meg pár ötszázas a pénztárcámban) mindössze 1500 forintot költöttem, de ezen is vettem egy Nyomdaipari enciklopédiát, egy Esti Kornélt meg egy Paul de Man-t. Lehet, hogy még holnap délelőtt is benézek… Mert függő vagyok.

Hasonlók