Uncategorized Online June 22, 2009 1 Comment Épp az előbb beszéltem Babszemmel Skype-on. Mondjuk sokat nem mondott, de folyamatosan a képernyőt simogatta meg engem: Previous Post Next Post Hasonlók December 11, 2006 Kettesben April 14, 2004 Haj ha jó (vagy rossz) June 7, 2002 Tanulmányi szabi 1 Comment mekkora már!
1 Comment
mekkora már!