Na be kell vallani, ez az ötlet nekem is megtetszett, mivel azonban sok munkával jár, ezért aztán inkább mások radioblogjait hallgatom. Bár vannak számok, amiket nem találok, ezért megint csak felmerült, hogy talán kéne nekem is valami… De kitartok. S találtam olyan klassz számokat, mint Lisa Ekdahl dalai, meg egy régi nagy kedvenc Desiree Kissing you-ja. Szerelmes kedvemben vagyok. Pedig Tabletet kéne keresni, mert ez az új project (laptop helyett).