Tavasz az tavasz. Hiába. Én is örülök annak, hogy jön a gyerek és mások meg telifejjel vigyorognak. Ez úgy lejön a blogokból is. Hajrá fiatalság. És még csak most jön május, az ÉN hónapom.
Tavasz az tavasz. Hiába. Én is örülök annak, hogy jön a gyerek és mások meg telifejjel vigyorognak. Ez úgy lejön a blogokból is. Hajrá fiatalság. És még csak most jön május, az ÉN hónapom.