Kávé

BeeJudy hiánya abban érezhető leginkább, hogy nincs KV. Ő ugyanis a héten vizsgázgat annak a tanfolyamnak az anyagából, amelyre járt. Ezért ma én tettem fel az adagot, mert behoztam magammal a hugaimtól a hétvégén kapott tejhabosítót, úgyhogy most cappucinót fogok iszogatni agyba főbe. Esetleg hozok be magammal fahéjat is, rászórni a hab tetejire. Úgyis főleg azért terveztem, hogy az új lakásba esetleg rendes kávéfőzőm is lesz, mert annak van tejhabhoz gőzölője. De így most ez a kérdés elnapolódott.

 

 

Hasonlók