Hmm, délutáni blognézelődések közben találtam régi simerős naplójára. Évek óta fent van az ICQmon és nagyon rég nem beszéltünk, most legalább elolvashatom, mi történt vele. Azt hiszem a barátság azon bukott meg, hogy az unokatestvéremmel nem sikerült összejönnie. Zűrös ügy volt, s mindenképp jobban járt így. Úgy tűnik, most jól van. Majd olvasom tovább.