A lakásban legjobban azt várom, hogy lesz fürdőkádunk. Lehet ücsörögni benne könyvvel, habban, fürdősóval, relaxálni. Eleinte, hogy zuhanyfülkénk volt csak, még nem is hiányzott, mert otthon párhetente meg lehetett oldani a dolgokat, de mióta anyuék tavaly átvariálták a vizesblokkot és sarokkádat applikáltak a fürdőbe, ami tökéletes a Dórinak, de én messze nem tudok már benne kényelmesen ücsörögni, nos azóta nem volt igazi fürdőélményem. Mióta azonban tuti a lakás, az összes illatszerben a habfürdős polcok előtt ácsorgok a legtöbbet. Egyelőre, azon a címen, hogy költözéskor felesleget nem cipelünk, még visszafogtam magam. De azt hiszem, ha már ott leszünk és berendezkedünk akkor mindez nem fog menni. Most jut eszembe, nem teljes a visszafogás, mert egy Avont már rendeltem, de az csak jövő hónapba jön meg, azaz akkorra már a saját fürdőszobába…