A nap szarabbnál rosszabb hírei közé azért napsugarat lop az, hogy
harasara: … lobot pedig szertjuk! (mi legalabbis.)
Via Zmin ordítódoboza.
A nap szarabbnál rosszabb hírei közé azért napsugarat lop az, hogy
harasara: … lobot pedig szertjuk! (mi legalabbis.)
Via Zmin ordítódoboza.
2 Comments
tetszik az uj bo”r! 🙂
Legalább a külsőm nem unalmas, mindig változik (ha már én is unom)