Csak úgy poénból, mondom megnézem, hogy mi is történt velem tavaly és tavalyelőtt, mert akkoriban már dokumentáltam a blogban. Két éve államvizsgázgattam, s nem is értem rá blogolni. Kezdetekben nem voltam függő, ezek szerint. Meg elfoglalt egyrészt a tanulás, izgulás vizsgázás, másrészt meg akkoriban voltak a legnagyobb munkahelyi hisztijeim, amik miatt a blogot kezdtem el. Tavaly pedig éppen Angliában, sőt Londonban voltam, talán épp valamelyik parkban ücsörögtem és háromszögletű szendvicset eszegettem.
Íme, most bemutattam, hogy mire jó a blog, hogy nekem tényleg megőrzi az emlékeket, s ilyenkor mindig örülök neki, hogy van és megerősít, hogy ne hagyjam abba.
1 Comment
jo hogy van es ne hagyd abba! 🙂